Zaproszenie na szkolenia dla lekarzy weterynarii

 

Drogie i Drodzy Lekarze Weterynarii!

Serdecznie zapraszamy Was na szkolenia stacjonarne z zakresu rozwijania kompetencji osobistych lekarzy weterynarii. Szkolenia są organizowane przez COMVET we współpracy z Warszawską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną.

Kompetencje osobiste lekarzy weterynarii stały się równie ważne, dla wykonywania zawodu, co kompetencje stricte medyczne. Umiejętności osobiste mają wpływ nie tylko na współpracę z klientem- opiekunem zwierzęcia, współpracę w zespole medycznym, ale rzutują też m.in. na organizację czasu pracy, umiejętność łączenia życia zawodowego i prywatnego, kompetencje zarządzania emocjami, rozwiązywanie konfliktów, budowanie motywacji własnej i współpracowników.

Kompetencje osobiste są niezbędne w rozwoju zawodowym lekarza weterynarii jako profesjonalisty, pozwalają też zadbać o dobrostan lekarza by zapobiegać wypaleniu zawodowemu

Serdecznie zapraszamy Was na szkolenia dofinansowane przez Warszawską Izbę Lekarsko-Weterynaryjną w sezonie wiosna-lato 2024

📌📆 Tematy i terminy szkoleń dla lekarzy weterynarii:

 

Możesz wziąć udział w jednym lub w kilku szkoleniach

UWAGA: W pierwszym półroczu odbędzie się po jednym dofinansowanym szkoleniu z każdego tematu.

Linki do zapisów na szkolenia dla lekarzy weterynarii:

 

 

 

wszystkie szkolenia dla lekarzy weterynarii    https://comvet.pl/szkolenia/

 

Szkolenia są w specjalnej cenie i dofinansowane dla lekarzy – Członkiń i Członków Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, lecz zapraszamy na szkolenia także lekarzy weterynarii z całej Polski.

Szkolenia są stacjonarne - mają charakter warsztatowy i bardzo praktyczny. Liczba miejsc jest ograniczona. Spiesz się - decyduje kolejność zgłoszeń -> zapisz się już dziś

Szkolenia są dofinansowane dla lekarzy weterynarii, którzy są aktywnymi członkami Warszawskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej. Specjalna cena dla wiosennej edycji szkoleń dla lekarzy weterynarii współfinansowanych przez Izbę to:

  • 270 zł. – opłata podstawowa - cena szkolenia dla Członka/ Członkini Warszawskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej przy zapisie we wcześniejszym terminie Early Bird. Cena ta przy późnym terminie rejestracji (Regular) wzrasta
  • Pozostałą kwotę za udział w szkoleniu - tj. 780 zł, po weryfikacji przez Biuro WILW (członkostwa i niezalegania ze składkami przez Uczestnika), opłaca za swojego Członka/Członkinię Warszawska Izba Lekarsko – Weterynaryjna.
  • Całkowita cena szkolenia dla lekarza weterynarii, który nie jest aktywnym członkiem Warszawskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej to 1050 -1140 zł/ uczestnika (cena w zależności od terminu zapisu).

W szkoleniu mogą wziąć udział lekarze weterynarii z całej Polski. Pamiętaj to warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.  

Dofinansowanie i warunki udziału:

  • Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu i wzięcia udziału w szkoleniu jest prawidłowe wypełnienie przez Uczestnika formularza rejestracyjnego i uiszczenie opłaty za szkolenie, zgodnie z cennikiem opisanym poniżej. O umieszczeniu na liście uczestników decyduje kolejność zgłoszeń i uiszczenie opłaty wpisowej/podstawowej (dla członków WILW) lub pełnej (dla lekarz nie będących członkami WILW) za udział w szkoleniu.
  • Szkolenie jest dofinansowane dla lekarzy weterynarii, aktywnych członków Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, którzy nie zalegają z opłatami składki członkowskiej. Sprawdź proszę czy masz uregulowane składki na bieżąco
  • Biuro Warszawskiej Izby Lekarsko Weterynaryjnej na bieżąco weryfikuje czy Uczestnik, zgodnie z oświadczeniem w formularzu rejestracyjnym, jest faktycznie aktywnym członkiem Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej i nie zalega z opłatami składek członkowskich.
  • Szczegółowe warunki zapisów i udziału w szkoleniu znajdziesz na stronie zapisów

 

  • Szkolenia mają charakter warsztatowy i praktyczny. Liczba miejsc jest ograniczona.
  • Spiesz się - decyduje kolejność zgłoszeń zapisz się już dziś
  • Zapisy na szkolenia on-line https://comvet.pl/szkolenia/

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

ul. Nowoursynowska 159,
bud. 24, pok. 11,
02-776 Warszawa

Skontaktuj się z nami