Więcej informacji - plik w formacie PDF

Treść stanowiska - plik w formacie PDF

Drogie i Drodzy Lekarze Weterynarii!

Z radością zapraszamy Was na cykl szkoleń stacjonarnych z zakresu rozwijania kompetencji osobistych lekarzy weterynarii. Szkolenia są organizowane przez COMVET we współpracy z Warszawską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną.

Kompetencje osobiste lekarzy weterynarii stają się równie ważne, dla wykonywania zawodu, co kompetencje stricte medyczne. Umiejętności osobiste mają wpływ nie tylko na współpracę z klientem- opiekunem zwierzęcia, współpracę w zespole medycznym, ale rzutują też m.in. na organizację czasu pracy, umiejętność łączenia życia zawodowego i prywatnego, kompetencje zarządzania emocjami, rozwiązywanie konfliktów, budowanie motywacji własnej i współpracowników.

Kompetencje osobiste są niezbędne w rozwoju zawodowym lekarza weterynarii jako profesjonalisty, pozwalają też zadbać o dobrostan lekarza by zapobiegać wypaleniu zawodowemu 💚👩🏻‍⚕️👨🏻‍⚕️

Dlatego serdecznie zapraszamy Was na szkolenia dofinansowane przez Warszawską Izbę Lekarsko-Weterynaryjną.

📌📆 Tematy i terminy szkoleń dla lekarzy weterynarii:

 

Możesz wziąć udział w jednym lub w kilku szkoleniach

Link do zapisów on-line https://comvet.pl/szkolenia/

 

Szkolenia są w specjalnej cenie i dofinansowane dla lekarzy – Członkiń i Członków Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, lecz zapraszamy na szkolenia także lekarzy weterynarii z całej Polski.

Szkolenia są stacjonarne - mają charakter warsztatowy i bardzo praktyczny. Liczba miejsc jest ograniczona. Spiesz się - decyduje kolejność zgłoszeń -> zapisz się już dziś

Szkolenia są dofinansowane dla lekarzy weterynarii, którzy są aktywnymi członkami Warszawskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej. Specjalna cena dla wiosennej edycji szkoleń dla lekarzy weterynarii współfinansowanych przez Izbę to:

  • 100 zł. - cena szkolenia dla Członka/ Członkini Warszawskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej
  • Pozostałą kwotę za udział w szkoleniu - tj. 490 zł, po weryfikacji przez Biuro WILW (członkostwa i niezalegania ze składkami przez Uczestnika), opłaca za swojego Członka/Członkinię Warszawska Izba Lekarsko – Weterynaryjna.
  • Całkowita cena szkolenia dla lekarza weterynarii, który nie jest aktywnym członkiem Warszawskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej to 590 zł/ uczestnika.

W szkoleniu mogą wziąć udział lekarze weterynarii z całej Polski. Pamiętaj to warsztaty. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zapisów.  

Dofinansowanie i warunki udziału:

  • Warunkiem rezerwacji miejsca na szkoleniu i wzięcia udziału w szkoleniu jest prawidłowe wypełnienie przez Uczestnika formularza rejestracyjnego i uiszczenie opłaty za szkolenie, zgodnie z cennikiem opisanym poniżej. O umieszczeniu na liście uczestników decyduje kolejność zgłoszeń i uiszczenie opłaty wpisowej/podstawowej (100 zł) lub pełnej (590 zł) za udział w szkoleniu.
  • Szkolenie jest dofinansowane dla lekarzy weterynarii, aktywnych członków Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, którzy nie zalegają z opłatami składki członkowskiej. Sprawdź proszę czy masz uregulowane składki na bieżąco
  • Biuro Warszawskiej Izby Lekarsko Weterynaryjnej na bieżąco weryfikuje czy Uczestnik, zgodnie z oświadczeniem w formularzu rejestracyjnym, jest faktycznie aktywnym członkiem Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej i nie zalega z opłatami składek członkowskich.
  • Szczegółowe warunki zapisów i udziału w szkoleniu znajdziesz na stronie zapisów

 

  • Szkolenia mają charakter warsztatowy i praktyczny.

 Liczba miejsc ograniczona.

Spiesz się - decyduje kolejność zgłoszeń  zapisz się już dziś

Zapisy na szkolenia on-line https://comvet.pl/szkolenia/

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy, lekarze weterynarii upoważnieni do wystawiania paszportów dla zwierząt towarzyszących podróżnym,

poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące procesu wydawania paszportów dla zwierząt towarzyszących.

Mamy nadzieję, że pomoże to Państwu w prawidłowym przeprowadzaniu niezbędnych czynności i właściwym wypełnianiu dokumentu.

link

Małopolska Izba Lekarsko – Weterynaryjna
oraz
Dolnośląska  Izba  Lekarsko – Weterynaryjna
przy wsparciu Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej
zapraszają lekarzy weterynarii wraz z rodzinami na
XIII Mistrzostwa  Polski  Lekarzy  Weterynarii
w  Narciarstwie  Alpejskim

Zawody odbędą się 4 marca 2023r. (sobota),
w Stacji Narciarskiej Kaniówka w Białce Tatrzańskiej.
Początek ok. godz. 9.30.
W zawodach mogą wziąć udział lekarze weterynarii i ich dzieci.
Konkurencją sportową będzie slalom gigant (2 przejazdy).
Koszt uczestnictwa w zawodach to 70 zł od osoby
(cena obejmuje udział w zawodach, karnet, ubezpieczenie).
Wpłaty w biurze zawodów.
Dzieci i młodzież do 15 roku życia startują w zawodach bezpłatnie.
Program imprezy i regulamin zawodów dostępny na
www.milw.pl
Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz na stronie
www.narty.edu.pl

Informujemy, że najbliższe posiedzenie Rady Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej odbędzie się 29 marca 2023 r.*
Wszelkie wnioski kierowane do Rady WIL-W winny trafić do biura WIL-W do 27 marca 2023 r.

*Termin posiedzenia może ulec zmianie

Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

ul. Nowoursynowska 159,
bud. 24, pok. 11,
02-776 Warszawa

Skontaktuj się z nami