Uchwała Nr 5 Zjazdu Sprawozdawczego Lekarzy Weterynarii Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej z dnia 8 października 2022 roku w sprawie zmiany uchwały w sprawie ustalenia wysokości składki członkowskiej - plik w formacie PDF

Treść komunikatu - plik w formacie PDF

Treść komunikatu - plik w formacie PDF

W poniższym materiale typu Q&A, znajdują się odpowiedzi na pytania dotyczące stosowania kaskady na podstawie unijnego prawa weterynaryjnego, czyli rozporządzenia 2019/61.

Więcej informacji - Plik w formacie PDF

Treść oświadczenia - plik w formacie PDF

Treść komunikatu - plik w formacie PDF

Szanowne Koleżanki i Koledzy! 

w nawiązaniu do zamieszczonego wcześniej Manifestu Komitetu Protestacyjnego Porozumienia Warszawskiego z dnia 4 listopada 2022 r., który dobitnie opisuje aktualną sytuację społeczno-zawodową urzędowych lekarzy weterynarii oraz pracowników Inspekcji Weterynaryjnej i wskazuje między innymi działania zaplanowane na dzień 17 listopada 2022 r. w Warszawie. Apeluję do wszystkich członków Warszawskiej Izby Lekarsko- Weterynaryjnej i innych pracowników Inspekcji Weterynaryjnej do aktywnego, osobistego uczestnictwa w pikiecie pod gmachem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi o godz. 10.30 a następnie udziału w „Marszu Godności”.

         Imienne zgłoszenia dotyczące chęci wzięcia udziału w w/w wydarzeniu proszę kierować do wiceprezesów Rady WIL-W w poszczególnych regionach naszego województwa, do powiatowych lekarzy weterynarii lub bezpośrednio do biura WIL-W (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do dnia 14 listopada br., do godz. 11.00.

Prezes Rady Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej 

Lek. wet. Marek Mastalerek

Stanowisko Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej z dnia 12 października 2022 r. w sprawie sposobu prowadzenia przez stronę rządową konsultacji z przedstawicielami Komitetu Protestacyjnego Porozumienia Warszawskiego na temat treści rozporządzeń w sprawie opłat i wynagrodzeń urzędowych lekarzy weterynarii oraz wysokości wynagrodzenia pracowników Inspekcji Weterynaryjnej- plik w formacie PDF

Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

ul. Nowoursynowska 159,
bud. 24, pok. 11,
02-776 Warszawa

Skontaktuj się z nami