Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna realizuje wszelkie obowiązki ochrony danych osobowych wynikające z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna, której przedstawicielem w tym zakresie jest Prezes Rady Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej

lek. wet. Marek Mastalerek,
kontakt: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektorem ochrony danych osobowych jest Michał Piechota,
kontakt: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej zamieszczamy do pobrania dokumenty zawierające dane wymagane obowiązkiem informacyjnym wynikającym z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO.

Obowiązek informacyjny związany z korespondencją ogólną realizowaną przez organy Izby - plik w formacie PDF

Obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”) - plik w formacie PDF

Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

ul. Nowoursynowska 159,
bud. 24, pok. 11,
02-776 Warszawa

Skontaktuj się z nami